Hemen Başvur

HEMEN BAŞVUR

Başvurunuza devam edebilmemiz ve sizinle başvuru sonrası iletişime geçebilmemiz için lütfen iletişim numaranızı yazınız.

 • Tarife Detayları

  - Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  - Nakil (Adres değişikliği) 50 TL dir.
  - Hat dondurma ücreti 50 TL’dir.
  - Fiber kampanyasında Modem kiralama ücreti aylık 10 TL'dir. Paket fiyatlarına dahil değildir.
  - Yalın VDSL kampanyasında 150 TL Eve Kadar Kurulum ve aktivasyon ücreti alınmaktadır.
  - Yalın Fiber kampanyasında 150 TL Eve Kadar Kurulum, Fiber Modem ve aktivasyon ücreti alınmaktadır.
  - Diğer operatörlerden geçiş (Churn) yapan abonelerden herhangi bir ücret alınmamaktadır.
  - Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Anadolunet böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Anadolunet, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  - İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
Yasal Bilgilendirme : Başvurunuz esnasında paylaşacağınız GSM numarası, ad-soyad, kimlik bilgileriniz hizmet almak istediğiniz adreste mevcut altyapıya uygun Anadolunet ürün ve kampanyaları hakkında tarafınıza bilgi verilebilmesi, abonelik başvurunuzun tamamlanabilmesi için tarafınızla iletişime geçilebilmesi ve size doğru şekilde hitap edilebilmesi amacıyla istenmektedir. Bu bilgiler Anadolunet tarafından işlenecek ve yukarıda belirtilen amaçlar haricinde kullanılmayacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında sahip olduğunuz haklarınız ve detaylar için Kişisel veri aydınlatma metni
Size nasıl nardımcı olabiliriz?

WhatsApp'tan bizimle iletişime geçebilirsiniz!

whatsapp icon
Hemen Ara!

Başvuru Formu